ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фільми дніпропетровця увійшли до каталогу кращих українських документалок

Каталог фільмів 2013-2015 року представляє документальні стрічки з України на міжнародних фестивалях
Depo.
8 червня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua
Фільми дніпропетровця увійшли до каталогу кращих українських документалок
Фільми дніпропетровця увійшли до каталогу кращих українських документалок

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо із повідомлення на сайті фестивалю Docudays UA.

"Метою Каталогу українського документального кіно є представлення сучасного українського кінематографу на зарубіжних кінофорумах, що спеціалізується на підтримці, розвитку та комерційному просуванні документалістики", - йдеться у повідомленні.

У добірку ввійшли 30 готових документальних фільмів та ще 18, що перебувають у виробництві. Зокрема до каталогу увійшли фільми про гурти "Океан Ельзи" та "Dakh Daughters", значана частина стрічок присвячена подіям Майдану та АТО. Серед представлених у збірці картин є 3 роботи режисера та оператора Олександра Течинського, який родом із Дніпропетровська та навчався тут у медичному коледжі. З 2005 по 2010 роки Олександр працював фотокореспондентом видання "Комерсант-Україна", а згодом почав власні документальні проекти.

Стрічка "Все палає", яку Олександр Течинський режисував разом із Олексієм Солодуновим та Дмитром Стойковим, 1 червня була номінована на премію Doc Alliance Selection на фестивалі DOK Leipzig. Фільм стосується подій Майдану, але розповідає радше про те, як благородний протест переростає в шалену агресію різних сторін протистояння. Прем'єра фільму в Україні відбулася 24 березня цього року.