ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Справу генерал-майора за збитий ІЛ-76 готують до передачі в суд

Адвокати очікують передачі справи до суду протягом місяця
Depo.
26 липня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua
Справу генерал-майора за збитий ІЛ-76 готують до передачі в суд
Справу генерал-майора за збитий ІЛ-76 готують до передачі в суд

Про це Дніпро.depo.ua повідомив голова правозахисної групи "Січ" Дмитро Рева

"Справа скоро буде направлена до суду. Сподіваємося, що це буде протягом місяця, - повідомив Дмитро Рева. - Складнощі деякі є, оскільки деякі матеріали справи складають віськові таємницю. Наші адвокати оформлють допуск. Але наявної інформації достатньо, щоби вважати, що дії генерала Назарова відповідають обвинуваченню, а саме статті 425 частина 3 - службова недбалість, яка привела до трагічних наслідків".

Стаття передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Дмитро Рева додав: "Він єдиний обвинувачений. Ми вважаємо, що саме він несе персональну відповідальність. Ця людина повинна була повністю контролювати цей виліт і безпечне приземлення".

Юристи правозахисної групи "Січ" надають безкоштовну юридичну допомогу родинам загиблих і представлятимуть їхні інтереси у справі.

Як повідомив Дмитро Рева, справа налічує понад 20 томів. Сам обвинувачений знаходиться в Києві під особистим зобов'язанням, він тимчасово відсторонений від виконання обов'язків заступника керівника Генштабу АТО. 

Нагадаємо, 25 липня родичі і близькі загиблих десантників вшанували їхню пам'ять на місці погрузки літака в останній виліт

Більше новин про АТО з Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.Депо.