ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Справу "дніпропетровських терористів" розтягують на десятиріччя

Фігуранти справи про вибухи у Дніпропетровську трирічної давнини донині сидять у СІЗО
Depo.
2 червня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua
Справу "дніпропетровських терористів" розтягують на десятиріччя
Справу "дніпропетровських терористів" розтягують на десятиріччя

Про це Дніпро.depo.ua розповів батько одного із звинувачуваних - Віктора Сукачова.

За словами Валерія Сукачова, у минулому році Індустріальний районний суд Дніпропетровська постановив відправити кримінальну справу на дорозслідування, проте прокуратура оскаржила це рішення.

"Апеляційний суд Дніпропетровської області встав на захист корпоративних інтересів системи і виніс ухвалу щодо направлення справи на повторний розгляд у суді першої інстанції, - сказав Валерій Сукачов. - З того часу минуло вже сім місяців, а суд розглянув тільки три томи кримінальної справи, у той час, коли цих томів налічується 90. Не важко порахувати, що цей процес може затягнутися на десятиріччя. Оскільки справа розглядається за УПК 1960 року, не існує обмежень, щоб цей процес був безкінечним. Я знаю випадки, коли люди сиділи у СІЗО по 12 років, перш ніж їм було винесено вирок".

За слова батька, його син давав свідчення через погрози, що посадять його родину.

"Слідчий йому прямо сказав, що якщо він не буде говорити те, що йому накажуть, то у склад терористичної організації, яку він нібито організував, включать мене і його брата. Уявіть собі, що я та інший мій син за фахом хіміки, це б виглядало з боку дуже логічно. Проте тільки-но почався судовий процес, як мій син одразу відмовився від свої свідчень, и на тепер немає доказів його причетності до вибухів", - сказав батько.

Валерій Сукачов має намір звернутися до телевізійних журналістів з прохання провести журналістське розслідування, а також зняти фільм "Адов ад-2". Як відомо, перший фільм вийшов одразу після того, як були затримані четверо людей, які начебто були причетні до вибухів і розказував про їхні "злочинні плани". У другому фільмі, на думку батька, мають бути відображені реальні події і злочини, які було скоєні прокурорами, працівниками СБУ та правоохоронцями під час розслідування вибухів у Дніпропетровську.

Нагадаємо, що у квітні 2012 року на трамвайній зупинці у центрі міста, а також біля одного із технкумів вибухнили чотири урни. Кілька людей зазнали поранень.