ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Соратник Коломойського приєднується до партії "Відродження"

Соратник Ігоря Коломойського, нинішній заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник зізнався у своїй симпатії до партії "Відродження" і збирається об'єднати з нею зусилля
Depo.
11 серпня 2015 12:06
ФОТО: depo.ua
Соратник Коломойського приєднується до партії "Відродження"
Соратник Коломойського приєднується до партії "Відродження"

Про це він заявив у своєму інтерв'ю, передає Depo.Дніпро.

"Питання про те, з ким я об'єднаю зусилля, поки залишається відкритим. Але мені симпатична партія "Відродження". Я вважаю, що треба йти шляхом компромісів і продуктивної діяльності, тому, швидше за все, зупиню свій вибір на цій партії ", - розповів він.

На його думку, такого суперництва, яке спостерігалося на довиборах у Чернігові на 205 окрузі між представником БПП Сергієм Березенко і Геннадієм Корбаном від "УКРОПу", на Дніпропетровщині не буде.

"Ми таких баталій не повторимо. Там була боротьба за один мандат, основними конкурентами в якій стали не представники Чернігова. Вони тренували свої політичні сили на тій території, яка випала в результаті довиборів", - сказав Олійник.
Він додав, що політичні еліти Дніпропетровської області більше налаштовані на діалог і консолідацію зусиль.

"Восени ми побачимо близько 10 сильних партій, які будуть між собою конкурувати, але не ворогувати, оскільки їхні ідеї не є протилежними або полярними", - заявив Олійник.

Більше політичних новин Дніпропетровщини читайте на Depo.Дніпро.