Скільки коштує оформити візу на фінал Ліги Європи

Бажаючим потрапити на протистояння "Дніпра" із "Севільєю" слід сплатити консульський збір, сервісний збір та страховку
Depo.
20 травня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Вболівальники "Дніпра" вже "атакують" візовий центр Польщі у Дніпропетровську. Як стало відомо Дніпро.depo.ua через соцмережі, для фанатів вже працює оформлення віз за системою "Зеленого коридору".

Список документів, необхідних для подачі у візовий центр:
1) Закордонний паспорт - оригінал + 2 копії першої сторінки + 1 копія всіх сторінок з візами. (Порожні сторінки копіювати не потрібно)
2) Візова Анкета - завантажити її можна на сайті Консульства. Заповнювати Анкету необхідно на одній мові (суржик не допускається), бажано, англійською. Приклади заповнення є у Візовому Центрі.
3) Страховий поліс медичної страховки на суму 30 тис. Євро. + 1 копія поліса і чека на його покупку. Вартість оформлення такого поліса не перевищує 150 грн, як правило, близько 100 грн, залежно від апетитів агента.
4) 2 фотографії ВІЗОВОГО зразка. Розмір фото 3,5х4,5см. Фон тільки білий. 100% анфас. Обличчя має займати не менше 85% фотографії. Роздруківка на кольоровому принтері не допускається - лише на фотопапері належної якості (були прецеденти).
5) Паспорт громадянина України + по 1 копії всіх заповнених сторінок. Порожні сторінки копіювати не потрібно.
6) - Найголовніше - копія іменних квитків на стадіон!
Платіжний документ, що підтверджує оплату квитка в будь-якій платіжній системі - не підходить. Потрібен або сам квиток, або документ про його купівлю на прізвище заявника в системі "Приват24". Консульство має доступ до баз даних проданих квитків, при виявленні підробки копії квитка, повторно документи у заявника не приймаються (були прецеденти).

Жодних інших документів для відкриття віз у режимі "Зеленого коридору" не потрібно.

Сума проплат за відкриття візи:
955.34 грн - консульський збір + 430 грн - сервісний збір Візового центру. Каса працює в приміщенні Візового Центру, також оплатити можна через найближчі відділення KredoBank, IdeaBank. Через ПриватБанк і інші банки, крім зазначених, оплата не проводиться.

Студенти, пенсіонери, діти війни, інваліди, та інші пільгові категорії населення пільг в подачі віз і оплаті в режимі "Зеленого коридору" не мають. Все відбувається в порядку живої черги і на загальних підставах.

"Зелений коридор" працює до суботи включно.
Візовий центр розташований за адресою: м Дніпропетровськ, вул Барикадна 15а.
З 9-00 до 17-30 до ваших послуг 3 віконця, які обслуговують тільки футбольних уболівальників в порядку живої черги. Групові заявки (від 10 осіб) розглядаються через офіційного координатора "Зеленого коридору", Михайла Тонконого (к.т. (056) 784-000-7) щодня після 12-00. Послуга груповий заявки - безкоштовна.