ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скільки коштує оформити візу на фінал Ліги Європи

Бажаючим потрапити на протистояння "Дніпра" із "Севільєю" слід сплатити консульський збір, сервісний збір та страховку
Depo.
20 травня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Вболівальники "Дніпра" вже "атакують" візовий центр Польщі у Дніпропетровську. Як стало відомо Дніпро.depo.ua через соцмережі, для фанатів вже працює оформлення віз за системою "Зеленого коридору".

Список документів, необхідних для подачі у візовий центр:
1) Закордонний паспорт - оригінал + 2 копії першої сторінки + 1 копія всіх сторінок з візами. (Порожні сторінки копіювати не потрібно)
2) Візова Анкета - завантажити її можна на сайті Консульства. Заповнювати Анкету необхідно на одній мові (суржик не допускається), бажано, англійською. Приклади заповнення є у Візовому Центрі.
3) Страховий поліс медичної страховки на суму 30 тис. Євро. + 1 копія поліса і чека на його покупку. Вартість оформлення такого поліса не перевищує 150 грн, як правило, близько 100 грн, залежно від апетитів агента.
4) 2 фотографії ВІЗОВОГО зразка. Розмір фото 3,5х4,5см. Фон тільки білий. 100% анфас. Обличчя має займати не менше 85% фотографії. Роздруківка на кольоровому принтері не допускається - лише на фотопапері належної якості (були прецеденти).
5) Паспорт громадянина України + по 1 копії всіх заповнених сторінок. Порожні сторінки копіювати не потрібно.
6) - Найголовніше - копія іменних квитків на стадіон!
Платіжний документ, що підтверджує оплату квитка в будь-якій платіжній системі - не підходить. Потрібен або сам квиток, або документ про його купівлю на прізвище заявника в системі "Приват24". Консульство має доступ до баз даних проданих квитків, при виявленні підробки копії квитка, повторно документи у заявника не приймаються (були прецеденти).

Жодних інших документів для відкриття віз у режимі "Зеленого коридору" не потрібно.

Сума проплат за відкриття візи:
955.34 грн - консульський збір + 430 грн - сервісний збір Візового центру. Каса працює в приміщенні Візового Центру, також оплатити можна через найближчі відділення KredoBank, IdeaBank. Через ПриватБанк і інші банки, крім зазначених, оплата не проводиться.

Студенти, пенсіонери, діти війни, інваліди, та інші пільгові категорії населення пільг в подачі віз і оплаті в режимі "Зеленого коридору" не мають. Все відбувається в порядку живої черги і на загальних підставах.

"Зелений коридор" працює до суботи включно.
Візовий центр розташований за адресою: м Дніпропетровськ, вул Барикадна 15а.
З 9-00 до 17-30 до ваших послуг 3 віконця, які обслуговують тільки футбольних уболівальників в порядку живої черги. Групові заявки (від 10 осіб) розглядаються через офіційного координатора "Зеленого коридору", Михайла Тонконого (к.т. (056) 784-000-7) щодня після 12-00. Послуга груповий заявки - безкоштовна.