ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скаути Дніпропетровщини вшанували загиблих за Україну (ФОТО)

Данину пам’яті дніпропетровські скаути віддали під час зборів обласної організації на Алеї Героїі в Дніпропетровську
Depo.
21 червня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua
Скаути Дніпропетровщини вшанували загиблих за Україну (ФОТО)
Скаути Дніпропетровщини вшанували загиблих за Україну (ФОТО)

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо на місці події. Як зазначив голова Національної Ради організації Скаутів України Андрій Чесноков, на Дніпропетровщині століття створився перший скаутський осередок в Україні.

"Для нас є дуже важливим, аби на Дніпропетровщині, в краї, який став місцем створення першої скаутської групи на території України понад 100 років тому, це відбулося на Катеринославщині, щоби тут функціонували ефективні скаутські групи", - зазначив Андрій Чесноков.

Свої збори юні активісти провели на Алеї Героїв біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Вони також вшанували пам'ять загиблих за Україну десантників та майданцівців: "Скаутський закон: вірність собі, Богу і своїй країні. Тому важливою частиною нашого заходу є вшанувати пам'ять дніпропетровських десантників та льотчиків, які загинули рік тому, а також всіх тих, хто захищали і продовжують захищати Україну", - наголосив Андрій Чесноков.

Він повідмив, що скаутський рух в Україні нараховує близько 4 тисяч учасників, близько 200 з яких - на Дніпропетровщині. На зборах обласної організації були присутні близько півсотні активістів. Вже через тиждень вони проведуть два свої табори на Дніпропетровщині.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.