ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальний підрядник боїться, що дорогу на Робочій знову "порвуть"

Компанія "УПС", яка переробляє свій капітальний ремонт дороги на вул. Робочій, обіцяю покласти підсилений асфальт
Depo.
19 квітня 2016 15:26
ФОТО: depo.ua
Скандальний підрядник боїться, що дорогу на Робочій знову "порвуть"
Скандальний підрядник боїться, що дорогу на Робочій знову "порвуть"

Під час ремонту дорожнього покриття на вул. Робочій буде покладено "підсилений" асфальт, а усунення недоліків компанія-підрядник ТОВ "УПС" обіцяє завершити за півтори доби, - передає Depo.Дніпро з посиланням на заступника директора компанії Сергія Нестеренка.

Скандальний підрядник боїться, що дорогу на Робочій знову "порвуть" - фото 1

"Якби у нас транспорт ходив просто навантажений, то це півбіди. Але він у нас перевантажений. Тому верхній шар і не витримав. Хоча нічного страшного не трапилося. Але факт є факт - є ситуація, яку ми виправимо, - сказав він. - Ми покладемо тут посилений асфальт, щоб фури могли нормально входити у повороти. Сподіваюся, це врятує цю дорогу. Тому що прикро буде, якщо ми тут усе розколупаємо, покладемо нормальний асфальт, а його знову "порвуть". За півтори доби ми все закінчимо".

Скандальний підрядник боїться, що дорогу на Робочій знову "порвуть" - фото 2

За словами Нестеренка, компанія ще не рахувала, в якому суму виллється їй усунення недоліків.

Раніше заступник начальник департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Немога зазначив, що площа ремонту складе близько 2 тис кв. м.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, ТОВ "УПС" минулого року виконувало ремонт вул. Робочої у Дніпропетровську. Комісія облдержадміністрації висунула низку претензій до якості робіт та змусила підрядника переробити асфальтне покриття власним коштом.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро