ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ще чотири кандидати хочуть позмагатися за посаду міського голови Кривого Рогу

Один з кандидатів хоче зареєструватися без грошової застави
Depo.
1 березня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомлені Громадянської мережі "ОПОРА", передає Depo.Дніпро.

1 березня, до Криворізькій міській виборчій комісії подання здійснили ще чотири претенденти на посаду міського голови Кривого Рогу.

Члени Криворізької МВК 1 березня прийняли пакети документів від самовисуванців  Ярослава Шрама та Олексія Кривенка, а також висуванки від політичної партії "Сила людей" Світлани Сови.

"Окрім зазначених осіб,  документи на реєстрацію до міської виборчої комісії подав Едуард Комар, однак він свідомо надав не повний комплект документів – відсутня довідка про сплату грошової застави.  Своє рішення він мотивував тим, що відповідно до ч. 2 ст. 24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками", - йдеться в повідомлені.

За інформацією міськвиборчкому, рішення щодо всіх заявників, подання яких надійдуть протягом 1–2 березня, прийматимуться на засіданні міської виборчої комісії 3 березня о 16:00.

Нагадаємо, Юрій Вілкул зареєструвався кандидатом як самовисуванець. Після Нового року на щотижневому недільному Віче представники демократичних сил обіцяли висунути єдиного кандидата, втім, цього не сталося. Наразі зареєстровані 11 кандидатів, жоден з них не оголошений єдиним від будь-яких сил. Спостерігачі неодноразово наголошували на використанні Вілкулом адмінресурсу.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро