Секретар міськради Дніпра звинувачує Садового у помсті

Команда мера Львова Андрія Садового розгорнула інформаційну кампанію проти В'ячеслава Мішалова через незгоду сприяти питанню відносно "львівського сміття"

Depo.
20 квітня 2017 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це В'ячеслав Мішалов заявив під час прес-конференції 20 квітня.

"Усі ці скандали і звинувачення з'явилися після моєї категоричної позиції стосовно львівського сміття. Вони були реалізовані за командою Садового", – зазначив В'ячеслав Мішалов.

Політик наголосив, що одразу після загострення проблеми зі львівським сміттям Андрій Садовий звернувся до нього особисто по допомогу, і Дніпро погодився тимчасово приймати відходи. Однак коли стало зрозуміло, що львівська влада нічого не робить для вирішення ситуації, ввезення сміття у Дніпро припинили. За словами В'ячеслава Мішалова, після цього йому почали надходити різноманітні пропозиції, зокрема й щодо матеріальної винагороди у сотні тисяч гривень, у разі згоди на прийом відходів. Коли це не спрацювало, центральний офіс партії "Самопоміч" розгорнув активну хвилю дискредитації секретаря Дніпровської міськради у ЗМІ.

Представники політсили гучно заявляли про те, що В'ячеслав Мішалов особисто допомагав вигравати тендери на будівництво та реконструкцію об'єктів у Дніпрі компанії, одним з власників якої є його батько. При цьому у відповідних повідомленнях не згадувалося про те, що конкурс проводився через систему електронних закупівель ProZorro, а на підтвердження звинувачень так і не був наданий жоден офіційний документ. Депутат зазначив, що така дезінформація стала особистою помстою Садового за відмову приймати сміття, адже мер Львова, найшвидше, просто не зацікавлений у вирішенні цієї болючої для свого міста проблеми.

"Вигідно не вирішувати цю проблему, вигідно туди списувати гроші, вигідно когось звинувачувати. Це як чорний ящик – у нього можна все що завгодно покласти і з нього можна все що завгодно дістати, зокрема й фінансові ресурси", – наголосив В'ячеслав Мішалов.

Секретар Дніпровської міськради додав, що відстоюватиме свою честь у суді і вже подав позови проти осіб, які давали щодо нього неправдиві свідчення, та проти ЗМІ, які поширювали неперевірену інформацію.

Нагадаємо, після звинувачень В'ячеслава Мішалова у корупції деякі депутати ініціювали його відставку з посади секретаря, однак голосування за цю ініціативу під час 19-ї чергової сесії міськради не набрало необхідної кількості голосів.

Інформація надана прес-службою Дніпровської міськради

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро