Розслідування довело мільйонні завищення тарифу на опалення у Кривому Розі

Через необґрунтоване завищення тарифу на опалення і водопостачання населення протягом трьох років переплатило понад 55 млн гривень
Depo.
6 грудня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
Розслідування довело мільйонні завищення тарифу на опалення у Кривому Розі
Розслідування довело мільйонні завищення тарифу на опалення у Кривому Розі

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.

За даними прокуратури, вже розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення грошових коштів та зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства "Криворізька теплоцентраль".

"Встановлено необґрунтованість включення до складу тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню сум витрат на автоматизовану обробку платежів. Це призвело до необґрунтованого завищення планових витрат на зазначені комунальні послуги на плановий 2016 рік, що компенсується за рахунок населення на 10,5 млн гривень.

Також експертизою встановлено, що в результаті необґрунтованого завищення тарифів протягом 2013-2016 років споживачі переплатили державному підприємству "Криворізька теплоцентраль" більше 11,5 млн грн.", - пояснили в прокуратурі.

Аналогічні порушення виявлені при затвердженні тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води комунального підприємства теплових мереж "Криворіжтепломережа" та послуги на централізоване водопостачання та водовідведення комунального підприємства "Кривбасводоканал" - в результаті чого населення переплатило 43,3 млн грн.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, що у Кривому розі через борги знижують тиск подачі газу на котельні

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро