ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російський мультик "засудив" фірму, пов'язану з екс-губернатором Дніпропетровщини

Суд зобов'язав виробника дитячого харчування сплатити компенсацію власнику авторських прав на персонажів мультика "Маша і Ведмідь"
Depo.
19 березня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
Російський мультик "засудив" фірму, пов
Російський мультик "засудив" фірму, пов'язану з екс-губернатором Дніпропетровщини

Про це йдеться у рішенні  Господарського суду Києва від 29 лютого, передає Depo.Дніпро з посиланням на БюроUA

Суд встановив авторське право ТОВ "Маша і Мєдвєдь" на вісім серій однойменного російського мультфільму.

ТОВ "Асоціація дитячого харчування" виробила продукцію із зображенням персонажів мультфільму. Підприємство надало суду копію договору з іншим правовласником на мультперсонажів "INK TM A/S", за яким отримало ліцензію на використання зображень у низці торгових мереж. Проте в цьому переліку не було вказано, що товар також реалізовується у магазині "Новус". 

Таким чином суд визнав таку реалізацію неправомірною. Позовні вимоги російської компанії задовольнив частково - замість 88 тис.грн. зобов'язав стягнути з ТОВ "Асоціація дитячого харчування" 55 120 грн та 826 грн. судового збору. 

Як зазначає видання БюроUA, у 1999 году засновником ТОВ "Асоціація дитячого харчування" було вказане ТОВ Мережа дитячих магазинів "Карапуз", заснована Русланом Шостаком, Валерієм Кіптиком та Сергієм Касьяновим. Останній - дніпропетровський бізнесмен, голова Дніпропетровської облдержадміністрації у 2005 році. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро