ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росіяни затягують суд щодо дніпропетровського військового госпіталю

Представники російського БТА банку не з'явилися на судове засідання по справі дніпропетровського військового шпиталю
Depo.
4 квітня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua
Росіяни затягують суд щодо дніпропетровського військового госпіталю
Росіяни затягують суд щодо дніпропетровського військового госпіталю

Про це повідомляє Depo.Дніпро.

У зв'язку з тим, що відповідачі у справі дніпропетровського військового шпиталю знову не з'явились на судове засідання, розгляд справи перенесений на 19 квітня.

"Сьогодні також не з'явилися представники відповідачів ... БТА банк був ознайомлений з тим, що він залучений в якості третьої сторони" – повідомив помічник начальника госпіталя з юридичних питань Ярослав Хоружий.

На його думку, неявка відповідачів має на меті затягування розгляду справи.

Оскільки відповідачі двічі не з'явилися в суд, хоча були повідомлені, в  наступному засіданні розгляд може відбуватися без них.

Заступник начальника госпіталя Сергій Бачинський наголосив, що судовий процес на якість роботи госпіталя не впливає, лише тримає в напрузі медперсонал.

"Поки майно госпіталя не у власності держави, ні обласний, ні державний бюджет не можуть фінансувати ремонти його приміщень, що знаходяться в незадовільному стані", - наголосив Хоружий.

Нагадаємо, в Дніпропетровському господарському суді розглядається справа про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави.Відомо, що 21 березня 2016 року рішенням суду було накладено арешт на майно госпіталю. Під час розгляду справи про визнання незаконною передачу майна Дніпропетровського військового госпіталю з'ясувалося, що  4 лютого 2016 року частина майна госпіталю була передана "БТА-банку".  Серед третіх осіб у цій справі значаться Міністерство оборони України і російський "ВТБ БАНК". Перед початком судового засідання під будівлею суду відбувся мітинг бійців, волонтерів і містян. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро