ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Родичі загиблих в ІЛ-76 десантників пройшли слідами бійців

Символічний траурних захід провели на 400-ий день від трагедії
Depo.
25 липня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua
Родичі загиблих в ІЛ-76 десантників пройшли слідами бійців
Родичі загиблих в ІЛ-76 десантників пройшли слідами бійців

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо на місці події.

Адміністрація міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" сприяла організації заходу на вшанування пам'яті десантників, попри закритий доступ на територію, де здійснювалася посадка на останній рейс збитого ІЛ-76.

Родичі загиблих в ІЛ-76 десантників пройшли слідами бійців - фото 1

"Біль, який є у рідних та близьких, більший за режимність нашого об'єкту. Ми вжили необхні заходи перестороги і вважаємо своїм обов'язком пустити людей на це місце", - заначив директор аеропорту Сергій Криворотченко.

 

Панахиду та вшанування пам'яті провели в кількох метра від місця завантаження військової техніки у літак. На асфальті залишилися помітними сліди гусіні від БМД.

Рідні поклали квіти до фотографій бійців, пам'ять десантників вшанували пострілами в повітря військові льотчики. Як зазначила Тетяна Ільїна - сестра одного із загиблих бійців, керівництво 25 бригади на заклики долучитися до організації заходу не відгукнулося.

Родичі загиблих в ІЛ-76 десантників пройшли слідами бійців - фото 2

За ініціативою родичів загиблих десантників на площі перед Дніпропетровським аеропортом з'явиться пам'ятний монумент. На даний момент триває робота над розробкою його проекту.

Родичі загиблих в ІЛ-76 десантників пройшли слідами бійців - фото 3

Як відомо, вночі 14 червня 2014 року літак із 40 десантниками 25 бригади та 9 членами екіпажу був збитий терористами в районі аеропорту "Луганськ". Відносно екс-заступника керівника Генштабу АТО Віктора Назаренка ведеться слідство. Йому інкримінують службову недбалість.

Більше новин про АТО із Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua