Рік тому у Дніпрі: скандальний білборд з Вілкулом та мобілізація

У Дніпрі рік тому ухвалили рішення посилити роботу щодо мобілізації населення

Як повідомляли Depo.Дніпро, цей день був наповнений подіями.

Про необхідність підвищення заходів щодо виконання планів мобілізації йшла мова на нараді у Дніпропетровській міськраді. Планувалось посилити роботу з підприємствами та комерційними структурами, провести наради з керівниками підприємств, начальниками УВС, військовими комісарами і поставитися до завдання відповідально.

Врятовані в дніпропетровській обласній лікарні бійці вирушили на спецлікування до військового госпіталю Будапешта, Угорщина. Протягом 21 дня дніпропетровські військові пройдуть комплексне лікування після поранень опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і м'яких тканин.

Рік тому у Дніпрі: скандальний білборд з Вілкулом та мобілізація - фото 1

Екс-віце-прем'єр Олександр Вилкул підозрює людей Коломойського у авторстві провокативного білборда проти себе. На білборді поблизу Дніпропетровська була розміщена фотографія із Вілкулом та Царьовим на фоні російського прапора. Білборд оперативно зняли під наглядом міліції.
Рік тому у Дніпрі: скандальний білборд з Вілкулом та мобілізація - фото 2

Депутатка Дніпроміськради Світлана Єпіфанцева "пішла в наступ" на учасників зустрічі із Вілкулом, попередньо роззувшись.

Тетяна Ричкова після вступу на службу до Міноборони продовжує особисто доправляти до зони АТО матеріальну допомогу. Волонтерка ускладнила роботу "аудіо"-навідників терористів.
Рік тому у Дніпрі: скандальний білборд з Вілкулом та мобілізація - фото 3

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook