ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтер Ричкова розповіла, як у Міноборони змушують військових психологів лягати під танки (ФОТО)

Відома дніпропетровська волонтерка Тетяна Ричкова, яка перейшла на службу до Міноборони, повідомляє про пілотний проект психологічної підготовки мобілізованих
Depo.
30 червня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua
Волонтер Ричкова розповіла, як у Міноборони змушують військових психологів лягати під танки (ФОТО)
Волонтер Ричкова розповіла, як у Міноборони змушують військових психологів лягати під танки (ФОТО)

Про це волонтер пише на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Дніпро.depo.ua.

"Майже місяць працює пілотний проект "Загально-психологічної підготовкі мобілізованіх Військовослужбовців на базі Військових учбових центрів"... Ми готові запускати цей проект за всіма навчальним центрам, тим більше оголошена шоста хвиля мобілізації. Програма проаналізована, ми у всеозброєнні, готові в бій", - пише вона.

Відомо, що в програму входить також і морально-психологічна підготовка військових психологів, адаптація їх до бойових умов. Так, психологи, як і мобілізовані, повинні, наприклад, лягти під танк.

Мало не кожен військовослужбовець, який вперше потрапляє під обстріл, переживає ступор або шок - кажуть психологи з досвідом служби в АТО. Впродовж трьох днів вони навчають своїх колег, як надавати першу психологічну допомогу і виводити бійців з пригнічених станів.

Волонтер Ричкова розповіла, як у Міноборони змушують військових психологів лягати під танки (ФОТО) - фото 1

"Ми зараз намагаємося зробити все те, щоб у нас не було такого повального синдрому війни як це було при Радянському Союзі і як було після Чечні", - розповідає військовий психолог з позивним "Гром".

Нагадаємо, що Тетяна Ричкова почала допомагати 25-й бригаді, куди пішов добровольцем її чоловік Вадим. Вона продала своє майно, аби забезпечувати бійців всім необхідним. У серпня 2014 року чоловік Тетяни загинув у АТО. Згодом вона пішла на службу до Міноборони, де зараз займається питаннями забезпечення армії і психологічної підготовки мобілізованих.

Більше новин про життя Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.depo.ua.