Рейтинг губернаторів: Резніченко на Дніпропетровщині задоволений капіталами

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко посів 19 місце серед 23 губернаторів

Depo.
20 березня 2017 11:34
ФОТО: depo.ua

Відповідний рейтинг складений "Деловой столицей", передає Depo.Дніпро.

У Дніпропетровській області заборгованість населення за ЖКП в 2016 р зросла на 1,36 млрд грн, до 3,72 млрд грн. І в абсолютних цифрах, і в перерахунку на одного жителя (1151 грн / чол.) Це найгірший результат серед усіх регіонів. При цьому в області найбільш повільними темпами зростали реальні зарплати: всього на 2,3% за рік, тоді як в більшості регіонів темпи зростання були в кілька разів вище. Також Дніпропетровщина увійшла в трійку аутсайдерів по динаміці сільського господарства (зростання всього на 0,2%) і в четвірку відстаючих з прийому в експлуатацію житла (90 кв. М на тисячу жителів).

У той же час область стала лідером за динамікою сфери послуг і зайняла четверте місце за розміром середньомісячної зарплати (5075 грн). Для перспектив Дніпропетровщини особливе значення мають хороші результати по капіталовкладенням.

Область увійшла в трійку регіонів з найбільшим обсягом освоєних капітальних інвестицій як в абсолютних цифрах (30,8 млрд грн), так і на душу населення (9500 грн / чол.), поступившись лише Києву і Київщині.

У порівнянні з 2015 р. одержано приріст на 15,5%. Найбільші обсяги вкладень прийшли в промисловість (16,1 млрд грн), нерухомість (3,4 млрд), і сільське господарство (3 млрд). Це дозволяє розраховувати на більш високі обсяги промислової, будівельної та сільськогосподарської продукції в новому році.

Однак за минулий рік сумарний результат губернатора Валентина Резніченко нижче середнього (-43,5 бали).

Повну версію рейтингу читайте: РЕЙТИНГ ГУБЕРНАТОРОВ: ЧТО ЖДЕТ РЕГИОНЫ В 2017 Г.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро