ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Провілкулівського голову виборчкому змусили заявити на "шефа" у поліцію

На засіданні Криворізької міської виборчої комісії прийнято рішення про винесення попередження кандидату Юрію Вілкулу щодо порушень правил передвиборчої агітації
Depo.
17 березня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua
Провілкулівського голову виборчкому змусили заявити на "шефа" у поліцію
Провілкулівського голову виборчкому змусили заявити на "шефа" у поліцію

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на 1kr.ua

16 березня відбулося чергове засідання міської виборчої комісії. 

Зі скаргами про порушення звернулися ГМ "ОПОРА", Семен Семенченко (через довірену особу) та кандидат Інна Іванченко.

Невдоволення було викликано залученням до агітації за Юрія Вілкула його підлеглих, в трудовому контракті яких стоїть його підпис. Закон забороняє використання адміністративного ресурсу, працівників бюджетної сфери, зокрема, до агітації в передвиборній компанії.

Розгляд цього звернення у комісії зайняло близько п'яти годин. Засідателі сперечалися між собою, розділившись на два табори.

Відомо, що головою виборчкому Павлом Гівелем заздалегідь були заготовлені постанови про відмову в їх задоволенні. Проте, комісія все ж задовольнила звернення про порушення і винесла діючому меру попередження про порушення.

Відповідні матеріали були направлені до поліції, оскільки дане порушення підпадає під дію Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше повідомлялося, що Гівеля неодноразово звінувачували у фальсифікаціях результатів підрахунку голосів на користь Юрія Вілкула. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро