ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прощання з Давидом: лікарі 24 дні боролися за його життя

Головний лікар не може пригадати бійця з настільки важкими пораненнями
Depo.
10 жовтня 2016 13:32
ФОТО: depo.ua
Прощання з Давидом: лікарі 24 дні боролися за його життя
Прощання з Давидом: лікарі 24 дні боролися за його життя

Про це повідомляє "Днепр вечерний", передає Depo.Дніпро.

Сьогодні в Дніпропетровській обласній лікарні Мечникова в останню путь проводили героя і захисника України Давида Гамсахурдіа.

"24 дні ми боролися за життя Давида. Потерпілого бійця з настільки важкими пораненнями я просто не можу пригадати. За 24 дня йому було проведено 6 найскладніших операцій, перелито 5 літрів крові, але його поранення виявилися не сумісними з життям. У нього після вибуху міни був вражений головний мозок, в якому опинилося 10 осколків, вирвана частина хребта. У Давида не було органу, який після вибуху не був би пошкоджений. Не приходячи до тями, герой помер...", - повідомив головний лікар Сергій Риженко.

Нагадаємо, що Давид Гамсахурдія загинув на 26-му році життя, в матері він був єдиною дитиною. Давида доправили до Дніпропетровської обласної лікарні у дуже важкому стані: осколкові і проникаючі поранення лобової, потиличної області з переломом кістки черепа, переломи грудних хребців, перелом стегнової кістки. Він переніс декілька операцій, до тями так і не прийшов. Сьогодні у Дніпрі відбулося прощання з Давидом, його поховають у рідному селі на Закарпатті.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро