ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пропрезидентський кандидат у Дніпропетровську зібрався зробити з кватирки вікно

Реалізація реформи децентралізації має знайти підтримку на місцях
Depo.
10 вересня 2015 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції заявив кандидат на посаду голови Дніпропетровської міської ради, народний депутат України Максим Курячий, передає Depo.Дніпро.

"Головна реформа в нашій країні сьогодні - це децентралізація. Сьогодні перед нашою країною, містом відкривається ціле вікно можливостей. Я не хочу, щоб це вікно перетворилося на кватирку", - зазначив він.

Його, Курячого, гроші, які вже потекли в Дніпропетровськ в результаті децентралізації, повинні витрачатися прозоро і ефективно.

"Наш Дніпропетровськ ділять корупціонери, рейдери і сепаратисти, які затаїлися. Бюджетні гроші витрачаються таємно і розкрадаються. Комунальне господарство оповите численними корупційними схемами. Дніпропетровську загрожує масштабний колапс. І це в той час, коли грошей у місцевих бюджетах стає більше, жителі Дніпропетровська цього не відчувають. Це потрібно припинити. Мер має бути захисником і представником інтересів міста в найвищих кабінетах влади. Я готовий до такої роботи", - відмітив Курячий.

Першочерговими завданнями перед новим мером Курячий бачить: підготовку міста до зими, виконання міської програми по встановленню у будинках теплових лічильників, створення нового бюджету розвитку, де б була можливість виділення додаткових надбавок для вчителів і лікарів.

Він впевнений, що мерія повинна стати крупним роботодавцем. Наприклад, до реалізації з утеплення будинків можна залучити тисячі робочих рук.

Нагадаємо, що підтримати Максима Курячого сьогодні приїхали дев'ять народних депутатів. 

Більше політичних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.