Прокуратура завершила розслідувати державну зраду судді-сепаратиста з оточення Філатова

Екс-голові Апеляційного суду Автономної республіки Крим, екс-судді Апеляційного суду Дніпропетровщини передали матеріали справи

Про це йдеться у повідомлені Прокуратура Автономної Республіки Крим, передає Depo.Дніпро.

Прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього голови Апеляційного суду АР Крим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (Державна зрада). Про це сторона захисту та підозрюваний були повідомлені.

З 11.06.2019 року для ознайомлення було надана доступ до матеріалів справи підозрюваному та захисникам.

Нагадаємо, що нещодавно підозрюваного у держзраді екс-голову Апеляційного суду Криму звільнили з-під варти.

Довідка: Екс-голова Апеляційного суду Криму Валерій Чорнобук, який у 2014 році закликав інших суддів півострова служити окупантам, був суддею апеляційного суду Дніпропетровської області. Потім він отримав медаль за службу в АТО. Суддя проходив службу у 39-му батальйоні територіальної оборони протягом двох місяців. Він демобілізувався через сорок п'ять діб перебування у зоні АТО, що є мінімальним терміном для отримання статусу учасника бойових дій. У вересні 2016 року за звільнення судді Валерія Чорнобука проголосували 229 депутатів Верховної Ради. Активісти Дніпра вважають обшуки у судді-сепаратиста з Криму "натяком" Борису Філатову.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро