Прокуратура виявила мільйонні розкрадання на капремонті центрального мосту у Дніпрі
За даними слідства, посадові особи через фіктивні підприємства вкрали 10,1 млн грн
- Дніпро
-
9 лютого 2018 13:31

Про це на прес-конференції повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар, передає Depo.Дніпро.
З метою встановлення відповідності виконаних робіт з ремонту Нового мосту до технічного завдання було призначено судово-будівельну експертизу. У ній брали участь Харківський інститут судових експертиз ім. Бокаріуса, спеціалісти Придніпровської академії будівництва і архітектури, НДІ залізничних конструкцій і Київський інститут електроконструкцій.
Під час експертизи встановлена невідповідність марки і виду бетону, які використовувалися у тротуарних блоках, а також блоках огорожі, невідповідність технічному завданню металевих швелерів.
За словами прокурора, економлячі на матеріалах, виконавці робіт вкрали понад 10 млн грн.
Нагадаємо, що директорам компанії генпідрядника і субпідрядника ремонту нового мосту вручені повідомлення про підозру у привласненні бюджетних коштів у особливо великих розмірах.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:18Цієї ночі рф атакувала Україну балістичною ракетою та 60 дронами, є влучання
- 08:40 Штурми не припиняються, ворог атакує майже по всій лінії фронту, - Генштаб ЗСУ
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 15:54У Дніпрі провели третій майстер-клас Build Up за підтримки Favbet Foundation та Андрія Матюхи ФОТО
- 09:35Російські обстріли пошкодили на Дніпропетровщині будинки та електромережі
- 22:31 На фронті за добу відбулося 105 бойових зіткнень і майже половина з них - на одному напрямку
- 08:01Чехія відкрила у Дніпрі дипломатичне представництво
- 23:34Уряд ухвалив перший пакет рішень на підтримку прифронтових регіонів
- 22:40 Більше сотні разів окупанти атакували лінію фронту
- 21:01На Дніпровщині затримали чинного та колишнього військовослужбовців за викрадення людини (ФОТО) ФОТО
- 17:25Поліція затримала двох чоловіків, які на Дніпропетровщині викрали фермера та вимагали $70 тисяч викупу ФОТО
- 22:22 Росармія 133 рази за добу намагалася прорвати лінію фронту
- 21:16Шпигував за підрозділами ППО та військовими ешелонами: На Дніпровщині затримали російського інформатора
- 08:17На Дніпропетровщині від обстрілів пошкоджені багатоповерхівки та заклад культури, поранено жінку
- 08:20Окупанти вдарили по Дніпропетровщині дронами та авіабомбою
- 07:10Після удару по Дніпропетровщині поїзди 11 серпня прямують зі змінами
- 10:21На Дніпровщині рашисти атакували залізничний вокзал
- 09:31 ЗСУ стримали 160 російських атак: Противник наступає майже на всіх напрямках
- 20:31На Дніпропетровщині російські загарбники поранили двох людей ФОТО