ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проект дніпропетровського школяра переміг на конкурсі в США

Михайло Литовченко представив розробку автономної опріснювальної установки, яка вкрай важлива для приморських регіонів
Depo.
18 травня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Учень 11 класу Дніпропетровського хіміко-екологічного ліцею Михайло Литовченко виборов І місце та дві спеціальні нагороди Міжнародного конкурсу проектів "I-SWEEEP-2015". Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Хлопця визнали кращим серед понад півтисячі претендентів із 68 країн світу. Ще двоє десятикласників з Дніпропетровської області посіли призове IV місце.

Право презентувати власні розробки на міжнародному рівні одинадцятикласник Дніпропетровського хіміко-екологічного ліцею Михайло Литовченко, десятикласники ліцею Дарина Кирилова та Дмитро Щербина вибороли за підсумками Всеукраїнського етапу конкурсу "Intel-Eko Україна-2015".

За результатами Міжнародної олімпіади І місце та дві спеціальні нагороди здобув Михайло Литовченко з проектом "Автономна опріснювальна установка, що працює завдяки енергії хвиль".

Зазначимо, що учасниками Міжнародного конкурсу «I-SWEEEP-2015» стали 668 школярів із 68 країн світу. Чемпіонат пройшов у травні у м. Х'юстон (штат Техас, США). Тут тематична інноваційна виставка проектів на тему Стабільного Світу, яку провели в рамках Міжнародної олімпіади, зібрала 427 наукових розробок від юних геніїв.