Примирення на "АрселорМіттал Кривий Ріг": Відновлення роботи взамін на підвищення зарплат

Фонд оплати праці ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" зросте на 1,1 млрд грн

Про це йдеться у повідомленні адміністрації підприємства, передає Depo.Дніпро.

"АрселорМіттал Кривий Ріг" переглянув своє рішення про підвищення зарплати з 1 травня 2018 року. Для цього фонд оплати праці в цьому році буде збільшено на 1,1 млрд грн.

Рішення Генерального директора ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" Парамжіта Калона про підвищення фонду оплати праці стало результатом інтенсивних переговорів, які він провів 21 і 22 травня спільно з главою уповноваженого представницького органу найманих працівників Наталією Маринюк.

В рамках комісії з примірення для вирішення колективного трудового спору створена робоча група, яка визначить розмір підвищення заробітної плати для різних категорій персоналу з 1 травня 2018 року. Акцент буде зроблений на основні, ключові для підприємства професії.

Сторони також домовилися повернутися в жовтні до питання про ще один перегляд заробітних плат, якщо найближчим часом всі доменні печі запрацюють на повну потужність і виробництво відновиться. До недавнього часу потужності комбінату були завантажені лише наполовину, а на минулому тижні простоювали через акції протесту залізничників.

Нагадаємо, що 16 травня у Кривому Розі працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" паралізували завод відмовою працювати на несправній техниці. 17 травня страйк продовжився. Керівництво "Арселор-Міттал Кривий Ріг" заявляє про можливу зупинку виробництва через страйк. На страйкуючих працівників "АрселорМіттал Кривий Ріг" написали заяву до поліції. Працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" пояснили, чому влаштували "італійський страйк". Страйкарям металургійного підприємства пообіцяли зарплату 18 тис. грн.

Читайте також: Страйк на "АрселорМіттал Кривий Ріг": Найпотужніший металургійний гігант на межі зупинки (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро