ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Придніпровські залізничники заявляють про зростання фактів виявлення вибухових пристроїв

З січня по липень 2015 року на Придніпровській магістралі було зафіксовано 38 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту
Depo.
17 серпня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-центру ПЖД, передає Depo.Дніпро

Усього через незаконне втручання сторонніх осіб було затримано 73 поїзди сумарно на 64 год 34 хв. Порівняно з минулим роком кількість затримок зросла на 23,7%. Лише прямі збитки у нинішньому році перевищили 15 тисяч гривень.

Значна частина цьогорічних інцидентів пов'язана з виявленням вибухових пристроїв у рухомому складі чи на об'єктах залізниці. Зокрема, зареєстровано 11 таких випадків, причому 4 рази знаходили боєприпаси часів ВВВ, двічі- саморобні пристрої, які після перевірки виявилися муляжами.

Активізувалися цьогоріч і "телефонні терористи". Так, протягом семи місяців залізничники отримали шість сигналів про мінування рухомого складу чи об'єктів залізниці. Усі повідомлення виявилися хибними.

Крім цього, за 7 місяців поточного року зловмисники здійснили на залізниці 16 спроб розукомплектувати рухомий склад та залізничну інфраструктуру; двічі накладали на колії сторонні предмети, по одному разу намагалися перекрити рух поїздів та кидали у рухомий склад сторонні предмети.

Більше новин Дніпропетровської області читайте на Depo.Дніпро.