"Праву руку" Вілкула звільнили від відповідальності за матюкання депутатів

21 квітня на позачерговому засідання криворізького міськради депутати розглянули електронну петицію

Depo.
21 квітня 2017 12:59
ФОТО: depo.ua

Відео обговорення оприлюднив у "Фейсбуці" депутат Юлій Морозов, передає Depo.Дніпро.

Автори петиції вимагали звільнення заступника міського голови Євгена Удода через те, що він використав нецензурну лексику й інші образливі й зверхні висловлювання відносно депутатів міськради, свідченням чого є відеозапис.

Обговорення петиції було жвавим, одні депутати вважали таку поведінку посадовця неприпустимою, інші вважали, що це не важка провина. Наприкінці обговорення слово дали Удоду, і він публічно вибачився.

"Хочу вибачитися перед жінками за лайливе слово, і не тільки за нього, а й за запропонований напрям. Правоохоронні органи зроблять відповідні висновки, а кому щось привиділося, раджу хреститися у відповідності до християнського обряду. Готовий до конструктивного діалогу, але вриватися до мене в кабінет під час наради я не дозволю нікому".

В результаті голосування депутатів петиція не набрала необхідної кількості голосів, Удод залишається на своїй посаді.

Нагадаємо, що у березні під час спілкування депутатів Криворізької міськради у кабінеті заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода сталася суперечка, і чиновник послав Морозова матом у присутності ЗМІ. Ображені депутати звернулися до поліції. Була подана петиція щодо звільнення заступника міського голови Євгена Удода, відповідна заява подана у поліцію.

Обережно! Відео містить нецензурну лайку

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро