ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Потерпілі від "тітушок" раптом втратили інтерес до суду по цій справі

Підготовче засідання по обвинуваченню екс-заступників облради та ОДА вдруге не відбулося через неявку потерпілих
Depo.
18 травня 2015 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо в залі Кіровського райсуду Дніпропетровська. 

У засідання з'явилися обвинувачені екс-заступник голови ОДА Ростислав Ботвінов та заступник голови облради Віктор Науменко, які перебувають під домашнім арештом

Колегія суддів на чолі з Наталією Овчаренко вирішили перенести засідання на 20 травня, оскільки в засідання не з'явився ніхто із потерпілих чи їхніх представників. Як повідомив суд, лише четверо із них написали заяви із проханням слухати справу без їхньої участі, а причини неявки інших суду невідомі. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу, в такому випадку учасники засідання вирішують, чи можна продовжити слухання без участі потерпілих.

Віктор Науменко просив продовжити розгляд справи, назвавши відкладання слухання "затягуванням процесу". Прокурор Олена Заворотна зазначила, що у двох із потерпілих були відключені телефони, і через це вони не були належно повідомлені про час засідання. 

Як відомо, Віктор Науменко і Ростислав Ботвінов обвинувачуються в організації "тітушок" 26 січня 2014 року, від дій яких постраждали активісти Майдану та журналісти. 30 квітня відбулася перша спроба провести підготовче зсідання по цій справі. Тоді підсудним продовжили домашні арешти і перенесли засідання через неявку потерпілих і одного із адвокатів. 

У подібній справі, де обвинувачується мешканець Дніпродзержинська Ігор Продан, через неявку потерпілих слухання також неодноразово переносилося.