ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко залишився задоволеним укріпрайонами на Сході України

Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікаційних споруд на Сході країни
Depo.
17 липня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це голова держави заявив під час візиту до Кривого Рогу, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

"Дніпропетровська ОДА на чолі з її головою Валентином Резніченком блискуче справились з поставленим завданням. На сьогодні ми маємо укріплені оборонні райони, які дозволять значно підвищити ефективність дій з обороноздатності України", - зазначив Петро Порошенко.

Для забезпечення планових темпів робіт на цілодобову роботу були переведені три заводи залізобетонних виробів. Оборонні споруди будували більше 800 робітників. Частина об'єктів фортифікації знаходяться безпосередньо в зоні бойових дій.

Відомо, що фортифікаційні споруди - це складний комплекс з опорними пунктами та інженерними загорожами, окопами та спеціальними укриттями для техніки та особового складу.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 липня, Президент України Петро Порошенко перебуває з візитом у Кривому Розі. Напередодні візиту вулиці Кривого Рогу посилено прибирали комунальники. Під будівлею Саксаганської прокуратури зібралося близько двадцяти криворіжців, які вимагали, щоб Президент почув про проблеми міста від жителів Кривбасу.

Більше політичних новин з Кривого Рогу читайте на Дніпро.Депо.