Порошенко відреагував на інформацію Бориса Філатова про навмисне блокування тендерів у Дніпрі

Президент України Петро Порошенко відреагував на інформацію міського голови Дніпра Бориса Філатова про масові зловживання обов'язковим призупиненням тендеру в разі надходження скарги на нього

Depo.
20 березня 2017 16:10
ФОТО: depo.ua

"У нас в місті склалася унікальна ситуація, коли керівництво держави, уряд підтримують наші починання, а місцеві політики та депутати саботують всі процеси. Наприклад, у нас бюджет 2016 року був ухвалений лише 30 березня, тотально оскаржувалися в Антимонопольному комітеті та судах тендери. Одна компанія протягом року подала скарги на всі без винятку міські тендери. Зрозуміло, що це зловживання" – сказав Борис Філатов, розпочинаючи свою доповідь під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві.

У відповідь Президент України Петро Порошенко запропонував спільно з урядом розробити законопроект, у результаті ухвалення якого призупинення тендеру Антимонопольним комітетом у зв'язку з поданням скарги стане необов'язковим.

"Якщо Антимонопольний комітет знайде порушення конкурентного законодавства, він буде мати право, а не обов'язок (зупинити тендер. – Ред.)", – сказав Петро Порошенко.

Голова держави також висловив готовність визначити статус такого документа як невідкладний.

Матеріал надано прес-службою Дніпровської міськради

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро