ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко пообіцяв "зачистити" прокурорських іноваційними технологіями

Досвід формування патрульної служби Києва буде використовуватись в процесі кадрового оновлення прокуратур
Depo.
18 липня 2015 10:14
ФОТО: depo.ua
Порошенко пообіцяв "зачистити" прокурорських іноваційними технологіями
Порошенко пообіцяв "зачистити" прокурорських іноваційними технологіями

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час наради з силовиками у Кривому Розі, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

При оновленні органів прокуратури Дніпропетровської області використають інноваційні кадрові технології. Майбутні співробітники прокуратури пройдуть через тестування та конкурсний відбір.

"Ми спробуємо повторити дуже позитивний досвід патрульної поліції в Києві. Працівники будуть гарно підготовані, пройдуть хороший тренінг, виграють конкурси. І завоюють, і повернуть довіру людей. Бо без довіри людей нічого не буде", - сказав Порошенко.

Він прогнозує скорочення кількості органів місцевої прокуратури в Дніпропетровській області до 13 в рамках реалізації реформи прокуратури. Наразі на Дніпропетровщині працює 48 місцевих прокуратур.

Відомо, що 15 липня набула чинності нова редакція закону про прокуратуру. В рамках реформування Генеральна прокуратура вже скоротила штат на 3 тис. посад.

Нагадаємо, що 17 липня, Президент України Петро Порошенко перебував з візитом у Кривому Розі, де відвідав металургійний гіганг "АрселорМіттал Кривий Ріг" і провів нараду з силовиками. Напередодні візиту вулиці Кривого Рогу посилено прибирали комунальники. Під будівлею Саксаганської прокуратури зібралося близько двадцяти криворіжців, які вимагали, щоб Президент почув про проблеми міста від жителів Кривбасу. Зокрема, мітингарі тримали гасла: "Даєш девілкулізацію країни!"

Більше політичних новин Дніпропетровщини читайте на Дніпро.Депо.