ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полторак звільнив начальника Центру забезпечення армії

Міністр оборони України Степан Полторак звільнив начальника Центру забезпечення діяльності структурних підрозділів Міноборони та Генштабу за недостатнє постачання ЗСУ матеріально-технічними ресурсами і віддав наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності низки керівників департаментів
Depo.
6 червня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Полторак під час засідання колегії Міноборони в суботу в Києві, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Керівництво Міністерства оборони усвідомлює всі виклики, пов'язані з недобросовісним постачанням армії матеріально-технічними ресурсами. За кожним фактом порушень я вже прийняв рішення", - сказав він.

Міністр наголосив, що крім звільнення начальника Центру забезпечення притягнуто до дисциплінарної відповідальності дев'ятьох керівників департаментів Міноборони та п'ятьох керівників департаментів Генштабу.

Серед основних проблем на сьогодні міністр відзначив несвоєчасну виплату нагород за знищену техніку противника, несвоєчасне оформлення документів, проблеми в речовому і продовольчому забезпеченні армії.

Виступаючи на колегії, начальник департаменту фінансового департаменту Міноборони Іван Марко розповів, що на сьогодні існують проблеми у грошовому забезпеченні військовослужбовців - учасників АТО.

"Це зумовлено переважно частою ротацією, несвоєчасним введенням у дію наказів, є також проблеми з доставкою зарплатних карток на передову", - сказав Марко.

Перервавши його виступ, Полторак заявив: "Ваше завдання - контролювати ситуацію з фінансуванням. Якщо будуть такі випадки в наступному місяці - я прийму відповідне рішення за вас".

"А про проблеми фінансування армії я маю дізнаватися не від волонтерів або зі ЗМІ, а насамперед від вас... Відповідальність також лежить на кожному командирі", - наголосив глава оборонного відомства, додавши: "Якщо комусь із вас так тяжко працювати, то вихід є - в зоні АТО - можливо, там ви почнете працювати".