ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поліція розбирається з десятками скарг про порушення на криворізьких виборах

Найбільша кількість скарг стосується прихованої реклами, що провисіла "день тиші" та день виборів
Depo.
27 березня 2016 18:39
ФОТО: depo.ua
Поліція розбирається з десятками скарг про порушення на криворізьких виборах
Поліція розбирається з десятками скарг про порушення на криворізьких виборах

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник начальника Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Микола Верповський.

За його словами, поліція зареєструвала близько 30 інформацій про порушення виборчого законодавства. Протягом 24 годин щодо цієї інформації або будуть порушені кримінальні провадження за умови наявності складу злочину, або надані відповіді на звернення що імовірних порушень. 

Найпопулярніші звернення - щодо прихованої політичної реклами. Крім того зареєсторовано близько десятка повідомлень про підвезення виборців. Такі випадки зафіксовані поліцією в Центрально-міському, Довгінцевському та Саксаганському районах.

"Водії надали договори - на основі чого здійснюють ці перервезення", - заявив Верповський. За його словами, йдеться про дві фірми-перевізники. 

Він також повідомив, що на місці інциденту з винесенням бюлетеня працює слідчо-оперативна група. На думку поліції, виборець прийшов на дільницю нетверезим. 

Нагадаємо, протягом дня у Кривому Розі фіксувалося масове підвезення виборців. Про порушення під час дня голосування заявляли кандидати Колесник і Семенченко

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро