ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Похований "заживо" розвідник з Дніпропетровська продовжує воювати (ВІДЕО)

Після поранення Євгена помилково внесли до списків загиблих, та він продовжує нести службу і чекає на демобілізацію
Depo.
13 травня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua
Похований "заживо" розвідник з Дніпропетровська продовжує воювати (ВІДЕО)
Похований "заживо" розвідник з Дніпропетровська продовжує воювати (ВІДЕО)

Розвідник Євген дізнався про те, що вважається загиблим з 5 вересня 2014 року, лише в січні 2015, коли намагався зняти гроші з зарплатної карти. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на Громадське.Дніпро.

В банку бійцю повідомили, що його прізвище є у списках загиблих, які представники фінустанови отримали від Міністерства оборони. Пізніше Євген побачив свої дані і в Книзі Пам'яті.

Коли зміг прибути до Генерального штабу в Києві, витратив 9 годин на з'ясування обставин і зміг лише отримати довідку з управління розвідки, що є живим, але вплинути на зміну інформації в офіційному списку загиблих там теж не вдалося. Наразі Євген продовжує нести службу в своїй військовій частині та чекає на демобілізацію.

Прес-служба Міністерства оборони повідомляє, що особа бійця та місце його перебування встановлені, він є у списках військової частини. Питання щодо нарахування та виплати військовослужбовцю зарплатні за місяці його служби, а також надання йому статусу учасника бойових дій вирішуватиметься згідно законодавства України, а міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак тримає на особистому контролі зазначене питання та сприяє його вирішенню.