ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Податківець зізнався, що заступниці Філатова за приховані доходи нічого не буде

Найбільш дієвим механізмом впливу на недобросовісних чиновників у податковій бачать громадський осуд, оскільки законодавчих механізмів обмаль
Depo.
20 квітня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
Податківець зізнався, що заступниці Філатова за приховані доходи нічого не буде
Податківець зізнався, що заступниці Філатова за приховані доходи нічого не буде

Про це повідомив радник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако, передає Depo.Дніпро.

На питання про декларацію заступниці мера Світлани Єпіфанцевої, яка показала 16,7 тис.грн. річного доходу на трьох членів родини, він зазначив: "Відверто в цій ситуації фіскальна служба мало що може зробити. Це ж уже політична площина, я думаю, громадські діячі повинні задавати у лоба це питання і потім не голосувати за цю людину, якщо вона бреше (...) Це питання до тих, хто брав її на роботу".

Перевіркою декларацій ДФС займається, поки не сформований штат відповідної служби НАБУ. Дані про невідповідність доходів податківці можуть передавати роботодавцю.

"Були випадки, коли ми при розгляді декларацій давали висновки щодо невідповідності задекларованим і тим доходам, які ми бачимо. У нас є база 1-ДФ, де акумулюються усі доходи людини, які вона отримала протягом року. І ми дивимося – якщо є розбіжності, то ми ці висновки даємо. І я так розумію, що люди або не можуть поступити на державну службу, або вирішуєься питання про очищення влади, їх звільняли з роботи", - розповів Ігор Ломако.

Нагадаємо, у 2014 та 2015 роках Світлана Єпіфанцева задекларувала мінімальні доходи. При цьому вона на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомляла, що фактично є власницею готелю, оформленого на її батьків. На сесіях міської ради чиновниця з'являлася у босоніжках, схожих на модель із колекції дизайнера Валентіно. Вартість однієї пари перевищує задекларований чиновницею річний дохід.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро