Побиття активіста у Дніпрі: Поліція без слідства закрила справу

У Дніпрі слідчий поліції закрив справу щодо побиття активіста, не провівши слідчі дії

Про це у "Фейсбуці" пише постраждалий активіст Всеволод Новохатько, передає Depo.Дніпро.

Слідчий суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпро скасував постанову про закриття справи щодо побиття активіста Новохатько.

"Як вбачається із тексту постанови досудове слідство по вказаному кримінальному провадженню не проводилося: зміст обставин події та обставин, які є підставами для прийняття постанови, не досліджувалися, тобто, оскаржувана постанова не відповідає вимогам п. 2 ч. 5 ст. 110 КПК України, що є підставою для її скасування. Постанову слідчого 31.10.18 р. про закриття кримінального провадження № 42018040000001235 від 02.10.18 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України скасувати", - йдеться у тексті ухвали суду.

"По факту нападу на мене глядачів чекає відкриття ще одного кримінального провадження за ст.364, 366 - на слідчого СВ ДВП Петишко, який мав дурість таємно від мене закрити провадження проти керівників патрульної поліції Дніпропетровської області Калюжного та Хорольского", - пише Новохатько.

Нагадаємо, що навесні 2018 року активіста Всеволода Новохатько побили посеред вулиці у Дніпрі. Згодом активіст заявив, що розслідування його побиття "загальмувало".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро