ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Півтисячі дніпропетровців сформували проекти для стратегії розвитку регіону

27 вересня на стратегічній сесії у Дніпропетровську активісти та експерти у 10 галузях розробляли рішення для розвитку області
Depo.
28 вересня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
Півтисячі дніпропетровців сформували проекти для стратегії розвитку регіону
Півтисячі дніпропетровців сформували проекти для стратегії розвитку регіону

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на прес-службу ДніпрОДА.

Учасники сесії брали участь в обговоренні бачення, проблем та конкретних проектів для розвитку регіону за 10 напрямками: інвестиції, малий бізнес, ІТ та інновації, антикорупція, освіта і наука, туризм, промисловість, агрокомплекс, ЖКГ та міська інфраструктура, якість життя.

За підсумками 5-годинної роботи учасники сформували з пропозицій на обговореннях по 10 основних проектів для кожної галузі.

"За кожним проектом закріплять відповідний департамент облдержадміністрації та вирішать, яким буде фінансування - з обласного бюджету, коштом приватних фондів чи бізнесу. Втілювати проекти в життя будемо всі разом і публічно. На сайті облдержадміністрації відобразимо статус реалізації кожного проекту. Всі бажаючі зможуть слідкувати за цим. Все буде відкрито", - наголосив радник очільника регіону Юрій Голик.

Подібні заходи за ініціативи платформи "Нова країна" та під керівництвом її лідера - бізнес-тренера Валерія Пекаря провели у різних містах України. 

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.