Питання видалення дерев у центрі Дніпра розглянуть на сесії міськради

Петицію щодо заборони вирубки дерев на вулиці Короленка розглядатимуть депутати міськради Дніпра
 

Про це передає Depo.Дніпро.

Робоча група міськради розглянула електронну петицію "Зберегти дерева на вул. Короленка", що набрала необхідну 1000 голосів.

Під час розгляду була озвучена інформація, що на вулиці планується видалення 11 платанів, що знаходяться над аварійними комунікаціями, які планується замінити.

Автор петиції, у свою чергу, запропонував скоректувати проект реконструкції й залишити дерева, а комунікації прокласти у новому місці.

Робоча група рекомендувала зобов'язати департамент благоустрою та інфраструктури розглянути можливість видалення дерев та підготувати проект рішення з пропозицією доопрацювати проект реконструкції вулиці Короленка.

Проект рішення має бути розглянутий сесією міськради Дніпра.

Нагадаємо, що у Філатова розповіли, як виглядатиме вулиця Короленка після реконструкції. На вулиці, не чекаючи завершення тендера, почалися роботи з видалення дерев. Активісти у центрі Дніпра почали боронити дерева від комунальників. Згодом була зареєстрована петиція з вимогою заборонити вирубувати дерева на вулиці Короленка, яка швидко набрала голоси. На реконструкцію вулиці Короленка у центрі Дніпра витратять майже 102 млн гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро