ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після перемоги у Кривому Розі Вілкули почали "розхитувати" перевибори в Раду

Вілкул-молодший розповів з чим "Опозиційний блок" готовий йти на перевибори до Верховної Ради
Depo.
29 березня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
Після перемоги у Кривому Розі Вілкули почали "розхитувати" перевибори в Раду
Після перемоги у Кривому Розі Вілкули почали "розхитувати" перевибори в Раду

Про це йдеться в повідомлені прес-служби партії "Опозиційний блок", передає Depo.Дніпро.

За словами Олександра Вілкула, "Опозиційний блок" готовий йти на перевибори до Верховної Ради, щоб захистити людей і навести порядок в країні.

За його словами, перемога Юрія Вілкула у Кривому Розі була прогнозованою.

"Вибори в Кривому Розі зламали небезпечний маховик, який розкручувався в останні роки. Коли під прикриттям демагогії і псевдореволюційних гасел українському суспільству нав'язувалася хибна логіка про те, що є тільки одне правильне думка, а хто цю думку не розділяє - не зовсім справжній громадянин", - повідомив Вілкул-молодший.

"У Кривбасі такий підхід вже переміг і ми будемо реалізовувати його по всій Україні. Тільки так ми зможемо заново об'єднати країну, забезпечити мир і стабільний розвиток. Це ті принципи, з якими Опозиційний блок готовий йти на перевибори до Верховної Ради і перемагати і в інших містах і областях", - повідомляє Олександр Вілкул. 

Нагадаємо, що за результатами перевиборів: самовисуванець Юрій Вілкул отримав 74,18% (209 тис. голосів), Семен Семенченко "Самопоміч" – 10,92% (31 тис. голосів), Світлана Сова "Сила людей" – 4,67% (13 тис. голосів), Микола Колесник "УКРОП" – 4,36% (12 тис. голосів).

Після дня голосування 27 березня Семенченко заявив, що кандидати на виборах в Кривому Розі зробили спільну заяву, в якій не визнають результати виборів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро