Підлеглі Вілкула всупереч закону агітують за свого шефа

Посадовці міськради були залучені до агітації за Юрія Вілкула
Depo.
11 березня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє ГМ "ОПОРА", передає Depo.Дніпро.

Всупереч ч.2 ст.60 Закону України “Про місцеві вибори”, яка прямо забороняє кандидатам, що обіймають посади в органах місцевого самоврядування залучати до передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, підлеглі чинного міського голови Кривого Рогу і кандидата на цю ж посаду залучені до передвиборної агітації свого керівника.

Їх імена та фото фігурують у роздаткових матеріалах, котрі поширюються у агітаційних наметах кандидата Юрія Вілкула.

З агітаційних наметів у всіх районах Кривого Рогу розповсюджуються інформаційні матеріали, виготовлені на замовлення кандидата на посаду Криворізького міського голови Юрія Вілкула, покликані ознайомити виборців з представниками “Політичної команди мера” в кожному окремому районі, та їх спільною декларацією підтримки на позачергових виборах міського голови кандидата Юрія Вілкула.

У листівці, яку агітатори поширюють в Саксаганському районі міста, поруч з текстом декларації підтримки розміщені фото підлеглих осіб чинного міського голови, а саме: першого заступника Криворізького міського голови - Фіщенка О.В., заступника Криворізького міського голови – Подоплєлової Н.Л., заступника Криворізького міського голови – Бєлікова К.А. та керуючої справами виконкому Криворізької міської ради Шовгелі О.М.

Нагадаємо, перевибори міського голови Кривого Рогу призначені на 27 березня 2016 року. Спостерігачі неодноразово наголошували на використанні діючим мером Кривого Рогу Юрієм Вілкулом адмінресурсуЗмагатися з Вілкулом на перевиборах у Кривому Розі будуть 14 кандидатів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро