ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під вікнами дніпропетровського губернатора майданівці ганяли адептів "гаманця Януковича"

Після відмови у наданні приміщення для проведення заходу партії "Успішна країна" її прибічники вийшли на мітинг під стіни Дніпропетровської ОДА
Depo.
25 травня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua
Під вікнами дніпропетровського губернатора майданівці ганяли адептів "гаманця Януковича"
Під вікнами дніпропетровського губернатора майданівці ганяли адептів "гаманця Януковича"

Про це передає Depo.Дніпро з місця подій.

На несанкціонований захід прийшло близько 40 людей. В руках вони тримали плакати з назвою партії, "Беня, плати налоги" и подібні.

Під вікнами дніпропетровського губернатора майданівці ганяли адептів "гаманця Януковича" - фото 1

За півгодини після початку зібрання до них підійшли активісти і представники ГО "Майдан-Січеслав", які вимагали розійтися, виривали з рук плакати і прапори і пояснювали неприпустимість існування партії, засновником якої є член команди Януковича.

На організаторів несанкціонованого зібрання правоохоронці склали акт. На місці були присутні три екіпажі патрульної поліції і близько 10 поліцейських.

Як повідомив у "Фейсбуці" Igor Kulikowskiy, зараз у Дніпрі за адресою вул. Ливарна, 17 Олександр Клименко через відеозв'язок звертається до двох десятків людей, присутніх в залі.

Під вікнами дніпропетровського губернатора майданівці ганяли адептів "гаманця Януковича" - фото 2

Більшість з них прикриває обличчя перед фотокамерами. 

Під вікнами дніпропетровського губернатора майданівці ганяли адептів "гаманця Януковича" - фото 3

Нагадаємо, що запланований на 25 травня у Дніпрі форум "Справедливі податки — Успішна країна" не відбувся через відмову керівництва клубу "Бартоломео".

Відомо, що почесним головою партії "Успішна країна" є Олександр Клименко, який за президенства Віктора Януковича був міністром доходів і зборів України. Після відставки у лютому 2014 року Клименко біжав на Росію. Втім, згодом повернувся до України. Наразі його місцезнаходження невідомо.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро