ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Піар Вілкула на ремонті у військовому госпіталі виявився пшиком

Інформація про допомогу Опозиційного блоку обурила волонтерів
Depo.
19 травня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua
Піар Вілкула на ремонті у військовому госпіталі виявився пшиком
Піар Вілкула на ремонті у військовому госпіталі виявився пшиком

Як стало відомо Дніпро.depo.ua зі сторінки на Фейсбуці відомого КВНщика Євгена Гендіна, інформація про вілкулівську допомогу військовому госпіталю у Дніпропетровську, розміщена напередодні на сайті Опозиційного блоку, виявилась, м`яко кажучи, перебільшеною.

Заголовок Заголовок "Завдяки фонду Вілкула ми закінчили ремонт, що затягнувся, - лікар військового госпіталя" не на жарт обурив волонтерів.

"Щойно телефонувала начальнику Дніпропетровського госпіталю Рильському. "Українська перспектива" (фонд Вілкула) взяла участь у закінченні ремонту аптечного приміщення (дві кімнатки). Але про закінчення ремонту в самому госпіталі говорити ще рано. Заголовок статті на сайті опоблоку спотворює суть процесу, - наводить слова волонтерки Людмили Кострюкової Гендін. - Була в госпіталі. Спеціально досліджувала цей піар. Якщо говорити про участь Вілкула у ремонті госпіталю, то з його фонду на прохання зав. аптечним складом привезли лінолеум на дві кімнатки і все. Це і є закінчення ремонту в госпіталі, про який розтрубили вілкулівські ЗМІ".