Петицію щодо фінансування будівництва нового аеропорту Дніпра винесуть на розгляд сесії

Петиція з проханням виділення фінансування на будівництво нового аеропорту у Дніпрі назбирала необхідну кількість голосів

Відповідний текст розміщений на сайті електронних петицій, передає Depo.Дніпро.

"Закритість аеропорту для нових перевізників, в тому числі лоукостерів, впливає негативно на можливість жителів Дніпра комфортно і доступно пересуватися як по Україні, так і за межі країни; значно обмежує можливості ведення і розвитку бізнесу, в тому числі міжнародного; обмежує приїзд як туристів, так і інвесторів і партнерів, і тим самим обмежує нові можливості від сфери вільного часу і культури до нового бізнесу", - зазначає автор петиції і зазначає на необхідності виділення урядом України коштів для будівництва нового літовища.

У відповіді на електронну петицію йдеться, що на основі петиції буде підготований проект рішення на найближчу сесію міської ради зі зверненням до Кабінету Міністрів України з проханням виділити кошти на будівництво нового аеропорту в м. Дніпро.

Нагадаємо, що Нагадаємо, що у березні 2018 року Ярославський підтвердив, що готовий взятися за модернізацію міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ". Пізніше він підтвердив наміри модернізувати аеропорт у Дніпрі і назвав свої умови.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #петиція