ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перші мобілізовані дніпропетровці шостої хвилі відправляться на службу протягом десяти днів

В першій декаді липня відправлять на службу першу групу дніпропетровців, призваних у рамках шостої хвилі мобілізації
Depo.
1 липня 2015 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua cтало відомо в ході прес-конференції заступника воєнкома Дніпропетровського обласного військкомату підполковника Сергія Полуцигана.

"Зараз іде оповіщення військовозобов'язаних для явки в військові комісаріати з метою проходження медичної комісії, визначення їхньої придатності для проходження військової служби, попереднє комплектування команд для відправки. І в першій декаді цього місяця ми відправимо першу команду в рамках шостої черги мобілізації", - зазначив підполковник.

18 червня завершилася п'ята хвиля мобілізації, в ході якої призвали 2457 осіб. З 19 червня до кінця серпня триватиме шоста хвиля, планові показники якої не розголошуються.

Як зазначив Сергій Полуциган, за цю хвилю мобілізації пройдуть підвищення кваліфікації офіцери та сержанти запасу, які будуть направлені для доукомплектації своїх штатних військових частин.

"Вони проходять навчання, допідготовку, і поступають в свої військові частини за розподілом - ті, які вони повинні доукомплектувати. Вони призвані за мобілізацією. Мета - рік відслужити в штатних військових частинах. Багато з цих штатних військових частин виконують завдання в зоні АТО", - пояснив підполковник.

Також в ході шостої хвилі комплектуються підрозділи Нацгвардії та державної спеціальної служби транспорту.

Як відомо, під мобілізацію потрапляють військовозобов'язані - чоловіки, які проходили строкову службу, віком до 60, або які не проходили її віком від 27 до 60 років, якщо це дозволяє стан їхнього здоров'я, вони не є батьками трьох або більше дітей чи єдиними опікунами неповносправних родичів.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.