ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Випивка без закуски" і "священна корова України": Як Луценко давав прокурорам прочухана

Генпрокурор України Юрій Луценко у Дніпрі провів другу кущову нараду регіональних і місцевих прокуратур східних і центральних областей України

Depo.
21 липня 2017 20:30
ФОТО: depo.ua

На нараді 21 липня були присутні представники прокуратур Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Полтавської областей.

Юрій Луценко "був в ударі" і "палив глаголом" протягом всіє наради. Depo.Дніпро зібрав докупи найбільш яскраві фрази.

Про "ганебну практику нереєстрації у ЄДРР очевидних злочинів", зокрема, на Запоріжжі, коли перевірка ГПУ виявила у червні 122 факти укритих злочинів. Звертаючись до прокурора Запорізької області: "На міліцейському жаргоні це називається фармазонство, тобто коли "гонять цифру", і окозамиленням займаються".

Про факти бездіяльності Бердянської прокуратури, до прокурора Андрія Бутенка: "Батько вашого працівника, прикриваючись посадою, залякує селян. Чим ви займаєтеся на своєму місці? Україну губить встановлена корупція без судових вироків, випивка без закуски і прокурори без совісті. Прошу покинути приміщення і готуйтеся до відповідальності".

Про викривлення статистичної звітності і те, що сам генпрокурор не перестає дивуватися "винахідливості представників силових структур": "Це там фокусники сидять, чи місцеві прокурори? Якщо фокусники – в цирк, якщо прокурори – на стягнення. Будуть сидіти на голому окладі, поки не перестануть фокусами займатися. Хай їм дружина фокуси на кухні робить тепер".

Звертаючись до жовтоводських прокурорів: "Де воно, холера, візьметься (підвищення зарплат прокурорам. – Ред.), якщо ви не можете контролювати п'ять справ з мільйонними збитками?"

"Незаконне закриття проваджень - найбільш цинічна річ, яка трапляється у поганих прокурорів. Особливо це стосується корупційних злочинів".

Про безпідставно закриту у Сумській області справу з розслідування факту незаконного продажу 122 автомобілів, які безоплатно призначалися інвалідам. "Прокурори в темі чи в долі? "

Про діяльність Полтавської місцевої прокуратури: "Хто за межами правового поля – ви чи поліція? У вас абсолютно спокійно і безконтрольно живуть на своїх місцях, замість того, щоб працювати, маса людей. У мене дуже погане враження про Полтавську прокураруру".

До представника Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 про 50 викритих фактів незаконного закриття проваджень. "Ви – антигерой в своїй області, жовта картка вам!"

"Бізнес – священна корова України, і молоко дає тільки в бюджет, більше нікому".

"Поліцією люди мають пишатися, а не боятися. Боятися мають злочинців. Правоохоронці мають працювати головою, а не руками".

"Провести на підприємстві обшук, і сидіти чекати, коли їм мзду занесуть. Просто задовбала ситуація, коли бізнес сьогодні ледве виживає, а ви його тероризуєте. Відкриваєш новини – кожен день йдуть ці "маскі-шоу". Тільки ви можете припинити ці необґрунтовані обшуки. Поставте, будь ласка, себе на місце бізнесменів, і робить з ними по-людськи. Не зможете – прийдеться вам самим ставати бізнесменами, без державної служби. Моя команда МВС у 2007 року всім складом пішла у відставку. Коли повернулися з відставки – зовсім іншими ментами стали", - завершив свій виступ перед колегами генпрокурор України Юрий Луценко.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро