ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перевізники попереджають, що будь-якої миті можуть зупинити вивіз сміття

Причинами можливої зупинки роботи вони називають велику заборгованість
Depo.
6 серпня 2015 17:04
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро стало зі слів директорів двох дніпропетровських фірм-перевізників: "Дніпрокомунтранс" та "Грінко Дніпро" і голови управління охорони навколишнього природного середовища міськради.

Заборгованість перевізників склалася перед постачальниками палива, запчастин та полігоном, і накопичується через низький тариф на вивіз сміття, що не відповідає вартості послуги.

Тим часом, перевізники попереджають - можуть зупинитися кожної миті. Причому це вже залежить не від них, а від постачальників палива та запасних частин до сміттєвозів, від того, як ще довго вони будуть надавати послуги та товари у борг.

"Президент підписав закон, згідно з яким «влада зобов'язана приймати обгрунтовані тарифи, не повинні підприємства працювати збитково». Якщо раніше було написано, що виконком, місцева влада може компенсувати, цього нічого немає. Ми не знаємо, коли настане колапс," - каже Валерій Лубінський.

Нагадаємо, що останній раз тариф змінювався у 2011 році. Перевізники, згідно з процедурою, подали нові розрахунки тарифів. Після цього проект рішення вже було винесено на виконком, але в.о. голови Дніпропетровської міськради Галина Булавка зняла це питання з порядку денного. В липні були проведені громадські слухання дощо підвищення тарифів на вивіз твердих побутових відходів, але їх результати досі офіційно не оголошені. Також ще не призначена остаточна дата прийняття рішення щодо нових тарифів.

Більше новин Дніпропетровська читайте на Depo.Дніпро.