Перед приїздом Порошенка комунальники наводять марафет на вулицях Кривого Рогу

Сьогодні, 17 липня, Президент України Петро Порошенко приїде в Кривий Ріг, де відвідає ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" та проведе нараду з силовиками

Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на 0564.

За словами городян, вже протягом декількох днів комунальники ретельно вичищають вулиці, наводять лад у місті. З самого ранку на центральних вулицях міста працюють численні бригади двірників.

Перед приїздом Порошенка комунальники наводять марафет на вулицях Кривого Рогу - фото 1

Криворіжці відзначають підвищену кількість правоохоронців на вулицях міста. При цьому рух у місті не перекривають, вранці всі жителі змогли без перешкод дістатися на робочі місця.

По ймовірному напрямку руху президентського кортежу чергують співробітники МНС і правоохоронці - на виїздах з автозаправок, в місцях перетину траси з другорядними дорогами.

Перед приїздом Порошенка комунальники наводять марафет на вулицях Кривого Рогу - фото 2

Нагадаємо, що коли в 2012 році з робочим візитом Кривий Ріг відвідав екс-прем'єр-міністр Микола Азаров, з самого ранку в центрі міста було заблоковано рух. Світлофори відключені, на перехрестях були встановлені регулювальники, на кожному кутку в парадній формі стояли міліціонери, електротранспорт через центр не ходив, маршрутки їхали в об'їзд.

Більше новин Дніпропетровська і Кривого Рогу читайте на Дніпро.Депо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро