ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пацієнтів Дніпропетровської області лікуватимуть по телевізору

У Дніпропетровському обласному перинатальному центрі запрацював кабінет телемедицини
Depo.
12 квітня 2016 09:59
ФОТО: depo.ua
Пацієнтів Дніпропетровської області лікуватимуть по телевізору
Пацієнтів Дніпропетровської області лікуватимуть по телевізору

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської обласної ради, передає Depo.Дніпро.

Кращі спеціалісти центру зможуть консультувати колег та пацієнтів з районів і міст регіону щодо лікування складних випадків захворювання. На укомлектування кабінету з обласного бюджету виділили більше 321 тис. грн. На ці кошти закупили електрокардіограф, комп'ютерний електроенцефалограф, діагностичний спірометричний комплекс, спеціалізоване автоматичне комп'ютерне робоче місце та ін.

"Аби кожен громадянин, незалежно від його місцезнаходження, соціального статусу отримувати якісну медичну допомогу у необхідному об’єм та в установлені строки. У подальшому ми плануємо відкрити кабінети телемедицини у більшості медичних закладах області", - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Серед переваг телемедицини: онлайн консультування пацієнтів з профільними спеціалістами, підвищується якість медичного обслуговування, усі історії хвороб будуть в електронному вигляді тощо.

Всього з обласного бюджету на оснащення телемедичних кабінетів виділили близько 524,5 тис. грн. На ці кошти закуплено обладнання для 4-х мед закладів регіону – обласного перинатального центру зі стаціонаром, обласної дитячої клінічної лікарні, обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії, лікарні ім. Мечникова.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро