ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Партія "Відродження" закликає опонентів відмовитися від "брудних" технологій

Партія "Відродження" обурена застосуванням опонентами протизаконних методів у виборчій кампанії
Depo.
11 вересня 2015 17:21
ФОТО: depo.ua
Партія "Відродження" закликає опонентів відмовитися від "брудних" технологій
Партія "Відродження" закликає опонентів відмовитися від "брудних" технологій

Про це повідомив лідер Дніпропетровської обласної організації партії "Відродження" Володимир Куцін в прямому ефірі 9 телеканалу.

"Ті загрози та дії, які були вчинені щодо партії "Відродження", наших волонтерів - це ні що інше, як бандитське беззаконня. Серед білого дня до наших активістів підійшли невідомі з ножами, погрожували, порізали намети, одну жінку побили. Це - безлад, абсолютно неприпустимі методи передвиборчої боротьби", - заявив Володимир Куцін.

"Звичайно, все це, в першу чергу, спрямовано на залякування прихильників партії. Наші опоненти бояться прямого, чесного суперництва. А оскільки вони не можуть показати реальні справи, як показує партія "Відродження", то вдаються до таких бандитських методів. Це боязнь конкуренції", - додав лідер Дніпропетровської обласної організації партії "Відродження".

Партія "Відродження" закликає політичних опонентів відмовитися від використання "брудних" технологій - фото 1

По кожному правопорушенню, вчиненому стосовно активістів партії "Відродження", подано заяви до правоохоронних органів.

Партія "Відродження" закликає опонентів конкурувати справами, вести чесну боротьбу.

"Партія "Відродження" і я, як лідер її Дніпропетровської обласної організації, закликаємо наших конкурентів до чесної боротьби. Я можу сказати, що ніде, в жодному регіоні ми чорнити своїх конкурентів і суперників не будемо. Я звертаюся до всіх керівників інших політичних структур - давайте працювати чесно, за законом. Давайте конкурувати справами, а не "тітушками"", - підсумував він.

Нагадаємо, 6 вересня в декількох районах Дніпропетровська невідомі в балаклавах і з ножами порізали агітаційні намети партії "Відродження" і побили жінку-агітатора пенсійного віку.

Також напередодні стало відомо про те, що мер Кривого Рогу Юрій Вілкул підписав рішення виконкому, згідно з яким у місті мають бути демонтовані білборди з рекламою партії "Відродження".

Більше політичних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.