Паркувальна інспекція Дніпра витратить понад 10 мільйонів гривень за можливість працювати

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпра витрачає мільйони за доступ до програмного забезпечення, що дає можливість працювати

Паркувальна інспекція Дніпра витратить п…

Про це передає Depo.Дніпро.

Інспекція з питань контролю за паркуванням міськради Дніпра через систему Prozorro шукає постачальника програмного забезпечення для автоматизації контролю за дотриманням правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.

За 6,5 млн гривень інспекторам нададуть доступ до програмної оболонки, що забезпечує можливість оформлення штрафів, розпізнавання номерів транспортних засобів, передачу пакета даних про фотофіксацію порушень для подальшого оформлення матеріалів по адміністративному правопорушенню для можливості подальшого винесення відповідної постанови.   

Також інспекція шукає постачальника послуги з надання доступу до автоматизованої інформаційної системи центральної обробки даних інспекторів з паркування.

За 3,9 млн гривень інспекторам мають надати можливість створювати адміністративні матеріали, що заносяться у базу МВС.

За допомогою цієї послуги можливе створення постанови про адміністративне правопорушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованого в режимі фотозйомки за допомогою доказової бази, отриманої від Системи виявлення та фотофіксації порушень.

Нагадаємо, що у Дніпрі інспекція з паркування витратить мільйони гривень за можливість допомагати власникам парковок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"