ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Олега Скрипку на Різдво у Дніпрі годуватимуть за три тисячі гривень на день

Найдорожчим заходом на центральній площі Дніпра під час новорічних і різдвяних свят стала організація "Різдва в Країні Мрій в місті Дніпро" 7-8 січня
Depo.
6 січня 2017 11:39
ФОТО: depo.ua
Олега Скрипку на Різдво у Дніпрі годуватимуть за три тисячі гривень на день
Олега Скрипку на Різдво у Дніпрі годуватимуть за три тисячі гривень на день

Про це повідомляють "Наші гроші" за даними "Прозорро", передає Depo.Дніпро.

Загальна сума з організації і проведення Новорічних та Різдвяних свят 1-22 січня 2017 року на площі Героїв Майдану склала 3,60 млн грн, яку отримав ФОП Яремич Леонид з Києва.

7-8 січня заплановані 40-хвилинні виступи гуртів "Олег Скрипка та ЛеГранд оркестра", "Танок на Майдані Конго", "Діля", "КораЛЛі", "Вертеп", "Ілларія", "Joriy Kloc", "Бурдон" та інших.

Найкоштовнішим виглядає райдер гурту Олега Скрипки. Йому мають забезпечити 1 квиток бізнес-класу та 7 квитків економ-класу для авіаперельоту з Києва до Дніпра та назад, тоді як усі інші артисти задовольняться мікроавтобусами.

На харчування Срипки та компанії мають виділятись добові у розмірі 2700 гривень на одну особу. Всі решта артистів отримуватимуть харчування з розрахунку 500 гривень добових на одну особу. Також гурт Скрипки єдиний має бути забезпечений у гримерці під час концерту водою "Евіан" чи "Віттель", тоді як всі інші питимуть "Моршинську".

Загалом з урахуванням постноворічного контракту міський бюджет витратить на святкове містечко на площі Героїв Майдану 5,12 млн грн.

Єдиним конкурентом Яремича на цих тендерах було київське ТОВ "Гудмедіа" Кирила Тимошенка, який у 2015 році балотувався до столичної міськради від партії "Укроп", представником якої є мер Борис Філатов.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро