ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Охороняти здоров'я у Києві хоче чиновниця, яка уникла арешту декретом з онуком

Чиновниця, яку судили за звільнення лікарів, які не забезпечили результат на виборах за правління Януковича, знов претендує на високу посаду
Depo.
9 грудня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua
Охороняти здоров
Охороняти здоров'я у Києві хоче чиновниця, яка уникла арешту декретом з онуком

У фінал конкурсу з відбору нового директора Департаменту охорони здоров'я Київської міськдержадміністрації увійшли нинішній в.о. керівника столичного міського відділу охорони здоров'я Дмитро Турчак, екс-директор аналогічного департаменту Луганській військово-цивільної адміністрації Петро Клименко і екс-глава Дніпропетровського обласного управління охорони здоров'я Валентина Гінзбург.

Остання була затримана правоохоронцями у березні 2014 року, проти неї було розпочато кримінальне провадження за звільнення головлікарів медичних установ Дніпропетровщини, які не забезпечили потрібний результат на виборах 2012 року. Її взяли під домашній арешт. До цього голову Дніпропетровського обласного управління охорони здоров'я не могли звільнити, оскільки вона пішла в декрет по догляду за онуком. У лютому 2015 року суддя задовольнив клопотання захисту про припинення кримінального переслідування глави Дніпропетровського обласного управління охорони здоров'я Валентини Гінзбург.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро